📦 CHLAZENO PŘI PŘEPRAVĚ
Zásilky přes léto posíláme se suchým ledem
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1117 hodnocení
5
1093x
4
12x
3
4x
2
2x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
D
Dominika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2021
Doporučuji - rychle dodání a nádherný dárek pro naši babičku.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2021
Rychlé dodání. Jedná se o dárek, tudíž chuť bohužel neposoudím, ale nepochybuji o tom, že budou výborné!
S
Slávka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2021
Rychlé vyřízení. Úžasná chuť pralinek a nádherné balení. Konečně bonboniéra, která může být opravdu exkluzivním dárkem.
VL
Věra Lípová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2021
Příjemné a rychlé jednání.
V
Vendy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2021
Velmi rychlé doručení, krásná vůně. Jedině mi vadí ta černá stuha, ta se mi k tomu nehodí, opravdu jsem čekala veselejší, barevnější provedení, jako jsou pralinky.
KR
Katerina Ruzickova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2021
Tak tohle je neco NAPROSTO LUXUSNIHO!!!! ????????????????
O
Ondra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2021
Skvělá chuť, krásné balení, rychlé dodání :)
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2021
Pralinky nemají chybu. Komunikace a doručení také super.
Jediná drobnost, kterou bych na eshopu upravil je objednávka pralinek dle vlastní volby. Objednával jsem dvě balení dle vlastní volby. Každé s jinými příchutěmi, ale nákupní košík to bohužel vyhodnotil jako stejný produkt a ta druhá volba mi smazala tu první, takže mi přišly 2x stejné pralinky.
JV
Jakub Vobořil
(Administrátor)
20.4.2021
Dobrý den Jakube,
děkuji moc za připomínku a moc se omlouvám za problém. Přidal jsem do poznámkového okénka návod pro kupující, snad to bude takto již přehlednější. Bohužel náš eshopový systém neumí s variantami produktů moc chytře pracovat, ale takto už je to věřím pochopitelné a eliminuje to tuto nepříjemnost.
MH
Markéta Holecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2021
Perfektní komunikace, kvalita a chuť pralinek v topu :)
VK
Veronika Kliková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2021
Komunikacia ak vyrobky su top. Odporucam
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2021
Úžasná vůně, na pohled dokonalost až škoda sníst :). Jedním slovem Božské.
Cena sice vyšší ale odpovídá kvalitě, chuť nepopsatelná. Smekám jste skvělý❤️
MH
Martin Hubáček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2021
Výborná kvalita, vyšší cena ....
HH
Helena Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2021
Skvělé .. mohu jenom doporučit
V
Vendulekk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2021
Originální vzhled a výborná chuť!
E
Eliška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2021
Výborná chuť nádherných pralinek.
MP
Markéta Partyková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2021
Velmi spokojená
JD
Jana Drahotová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2021
Velká spokojenost, úžasné výrobky, skvělá chuť, krásné balení.
Výborná komunikace s obchodem.
