Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1115 hodnocení
5
1091x
4
12x
3
4x
2
2x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AL
Adéla Luxová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.10.2023
RB
René Bursík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2023
M
mechča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2023
Obchod super,čokoládička luxusní.Objednala jsem dceři k narozenimám a obrovský úspěch.Doporučuji a děkuji.
IF
Irena Fejtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2023
Chuťově blažená
Esteticky dojatá
Z celkové péče nadšená
MP
Michaela Pavelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2023
Nugát je skvělý, s nákupem jsem velice spokojená :)
TS
Tomáš Soukup
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2023
MT
Michal Turek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.9.2023
Kupuji u Jakuba pravidelně a nadšený byl každý kdo viděl a ochutnal...
MB
Marta Brutvanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2023
JV
Jana Vojáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2023
Pralinky jsou úžasné, už jsem objednala podruhé a opět velká spokojenost.
R
Renata
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2023
Pralinky přišly v nejkratším možném čase, krásně zabalené a to nejlepší je, že jejich chuť je opravdu luxusní. Škoda jen, že nejsou malinko větší. Všem doporučuji.
O
Otto
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2023
Spokojím se jen s tím nejlepším a tato čokoládovna plní moje přání na 100% . Je to zážitek, vřele doporučuji 👍
LD
Lenka Dejdarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2023
Jste skvělí. Velká krása a výborná čokoláda,
ZK
Zdenek Kubíček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.9.2023
Mám jako dárek, vše došlo v pořádku, bezpečně zabalené, spokojenost.
PP
Pavel Pitner
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2023
Skvělí .. 👍👍👍
MŠ
Miroslava Štefková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2023
luxusní a ty nugátky fakt mňamka
IW
Irena Walterova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2023
J
Jana
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2023
Naiupovala jsem na Chodově o víkendu.
Slečna za pultem byla chvílemi nejen neprofesionální, ale až arogantní.
Zboží mela hodne vyprodané, nakoupila jsem pouze 9 pralinek a odešla s tím, že vše oststji raději nakoupím na e-shopu.
Vyber na miste byl znacne omezený, vážila jsem na Chodov cestu prave za touto značkou a velké zklamání závěrem.
Doufám jen, ze pralinky alespoň budou personálu v nemocnici za jejich úžasnou peci chutnat.
JV
Jakub Vobořil
(Administrátor)
20.9.2023
Dobrý den, Jano, děkujeme za nákup, věřím, že pralinky personálu v nemocnici udělaly radost. Zároveň díky, že jste za námi cestovala na Chodov. Omlouváme se, že v době Vaší návštěvy nebyly některé pralinky skladem. Jsme malá rodinná firma, na Chodově 1. rok a návštěvnost kvůli akci Dny Marianne překvapila i nás, nebyli jsme na to dostatečně připravení.
Je mi líto, že jste neměla pozitivní zákaznickou zkušenost a věřím, že ta případná další bude už na jedničku. 🩷
Jakub
PS
Petra Suchanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2023
LK
Lukáš Kotouček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2023
DL
Dušan Lupek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2023
