Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1115 hodnocení
5
1091x
4
12x
3
4x
2
2x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2023
RJ
Robert Javůrek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2023
Navýsost spokojen.
KH
Kateřina Humplová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.9.2023
SD
Sylva Dobrušova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.9.2023
Pralinky vynikající!!!Ochota,rychle dodání! Vřele doporučuji!
EP
Eva Poláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.9.2023
A
Alena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2023
Laska na prvni pohled ( i prvni ochutnani), vyjimecny luxusni darek, cena odpovida kvalite.
PL
Pavla Lišková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2023
Čokoláda je luxusní. Netradiční chutě, krásné provedení a velice hezky zabaleno. Určitě jsem nenakoupila naposledy. Vřele doporučuji jako dárek.
LV
Lukáš Velecký
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.9.2023
KP
Klara Panenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2023
Skvělé
LK
Lucie Konárková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2023
Čokoládu jsem vezla z Česka známým do Gruzie, chuťově je výborná, krásné provedení i balení. Co velmi oceňuji, že přišla velmi rychle - v úterý jsem objednala, ve čtvrtek ráno byla v Plzni, proto mohu jen a jen doporučit :)!
AK
Alena Klečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2023
Zatím jsem nepredala, čekáme na návratu porodnice, abychom mamince předali . Balení krasa, rychlost dodání super, na chuť si ještě dva dny počkám
RS
Radka Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2023
Vynikající!
AC
Andrea Chrástková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2023
AD
Andrea Daniel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2023
RN
Radmila Nezhybová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2023
vše bylo naprosto v pořádku
JV
Jakub Vobořil
(Administrátor)
30.8.2023
vše bylo naprosto v pořádku, chybně zvolaná hodnota hvězdiček
DP
Dan Plott
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2023
Naprosto spokojený, vizuálně i chuťově. Doručení do druhého dne, taky nad očekávání.
MH
Marek Havlíček
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
26.8.2023
Zboží přišlo po objednání vcelku rychle.Chuťově ještě nevím napíšu později.Ale jsem překvapený a to velice nepříjemně a asi u vás, už nebudu další pralinky objednávat.Čekal jsem kulaté planety a po předání a rozbalení jsem zklamaný a naštvany, že to jsou jen půlky planet.Normálně jsem nasraný.
JV
Jakub Vobořil
(Administrátor)
26.8.2023
Dobrý den, Marku,
vidím, že hodnocení píšete v emocích, to je mi líto, protože ho vnímám jako velmi nespravedlivé.
K Vašemu nenaplněnému očekávání nemám co napsat. Na našem e-shopu jsou fotografie, kde jsou pralinky focené na stole, bez jakékoliv krabičky, kde je jasně viditelné, že jsou ve spodní části ploché.
Ručně vyráběné pralinky není technicky možné udělat kulaté. Museli by se lepit dvě polokoule k sobě.
Věřím, že až ochutnáte, náladu budete mít lepší a emoce ustoupí.
Pěkný den.
Jakub
VH
Veronika Holcmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2023
Vše naprosto skvělé
IM
Ivana Myšáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2023
Rychlé dodání, vkusně zabalená objednávka, pralinky výborné.
JH
Josef Hejl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2023
